Hizmetlerimiz
Doğalgaz
Doğalgaz Detay Isı; başta E.C.A, Demirdöküm, Ariston, Buderus ve Termodinamik olmak üzere birçok markanın doğalgaz tesisat ürünlerini sunmakta; proje ve kurulum aşamasında da müşterilerine yardımcı olmaktadır.
 
tümü »
 
Kalorifer
Kalorifer Detay Isı; ev ve iş yerlerinde kurulacak olan kalorifer tesisatı için gerekli malzemeleri temin etmekte, doğalgaz tesisatında olduğu gibi, proje ve montaj aşamalarında müşterilerine yardımcı olmaktadır.
 
tümü »
 
 
Sıhhi Tesisat
Sıhhi Tesisat Detay Isı; sıhhi tesisat ekipmanları konusunda kendisini kanıtlamış, ürün çeşitliliğiyle sektörü tek başına götüren Kalde doğalgaz tesisatı ve sıhhi tesisat ürünlerinin satışını yapmaktadır.
 
tümü »
 
Kombi Satışı
Kombi Satışı Detay Isı; Sakarya'da E.C.A., Ariston, Demirdöküm, Buderus, Termodinamik gibi en iyi ve en kaliteli markaların kombi satışlarını yapmaktadır.
 
tümü »
 
 
Petek Satışı
Petek Satışı Detay Isı; doğalgaz ve kalorifer tesisatlarının en önemli unsuru olan panel petekler ile döküm radyatörlerin satışını yapmaktadır.
 
tümü »
 
Isı Yalıtımı
Isı Yalıtımı Detay Isı; ısı yalıtım sektöründe de hizmet vermektedir. Isı yalıtım sistemi sayesinde yakıt tasarrufu yapabileceksiniz. Bunun yanı sıra binanızı kışın soğuk havalardan yazın ise sıcak havalardan koruyabileceksiniz.
 
tümü »
 
 
Doğalgaz Sobası
Doğalgaz Sobası Detay Isı; doğalgaz sobası satışı, montajı ve bakımı konusunda faaliyet göstermektedir. Detay Isı’da Hoşseven ve Gilan doğalgaz sobalarının satışı yapılmaktadır.
 
tümü »
 
Tasarruf Sistemleri
Tasarruf Sistemleri Detay Isı olarak sizlerin ısı tasarrufu yapabilmeniz ve daha az fatura ödemeniz için gerekli olan tüm yöntemlerin uygulamasını yapmaktayız.
 
tümü »
 
 
Gaz Alarmı Satışı
Gaz Alarmı Satışı Firmamız doğalgaz tesisatını döşedikten sonra gaz kaçak kontrolünü sağlamak adına gaz alarmı satışı yapmaktadır.
 
tümü »
 
Kombi Temizliği
Kombi Temizliği Kombi temizliği güvenlik açısından her zaman konusunda uzman kişiler tarafından yapılması gerekmektedir.
 
tümü »
 
 
Kombi Tamiri
Kombi Tamiri Firmamız kombilerin yıllık bakımlarını ve olası sorunlar halinde oluşan tamir işlemlerini yapmaktadır.
 
tümü »
 
 
 
Pro WEB